ابر فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج

ابر: فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج زندگی

گت بلاگز اخبار بین الملل دفاع کره‌شمالی از رژه ارتش پیش از المپیک زمستانی

کره‌شمالی از طرحش جهت برگزاری رژه ارتش یک روز قبل از شروع بازی‌های المپیک زمستانی در کره‌جنوبی دفاع کرد.

دفاع کره‌شمالی از رژه ارتش پیش از المپیک زمستانی

دفاع کره شمالی از رژه ارتش پیش از المپیک زمستانی

عبارات مهم : المپیک

کره شمالی از طرحش جهت برگزاری رژه ارتش یک روز قبل از شروع بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی دفاع کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، پیونگ یانگ در نظر دارد تا در هشتم فوریه هفتادمین سالروز تاسیس ارتش خود را برگزار کند. این رژه هر سال طی چند سال گذشته در ۲۵ آوریل برگزار می شد ولی دولت کره شمالی ماه گذشته اعلام کرد که رژه های مذکور امسال در ماه فوریه انجام می شود.

روزنامه رسمی حزب حاکم کارگران کره شمالی گزارش داد: هیچکس حق ندارد در این مساله دخالت کند. جای هیچگونه بحثی نیست که تمام کشورها سالروز تاسیس ارتش خودشان را بسیار مهم می دانند و آن را مراسم خوش حالی می گیرند.

دفاع کره‌شمالی از رژه ارتش پیش از المپیک زمستانی

بازی های المپیک زمستانی نهم فوریه در کره جنوبی شروع می شود. تصویرهای ماهواره ای نشان می دهد سربازان کره شمالی و خودروهای زرهی جهت برگزاری این رژه که نمادی از قدرت نمایی ارتش پیونگ یانگ هست، آماده می شوند.

منتقدان، پیونگ یانگ را متهم می کنند که با عوض کردن برنامه رژه قصد تخریب جو المپیک زمستانی را داشته هست. روزنامه رودونگ سینمون با رد این اتهامات “مخرب” تاکید کرد ارتش کره شمالی هفت دهه پیش در هشتم فوریه تشکیل شد. این روزنامه نوشت: انگار ما در هفتاد سال پیش می دانستیم که قرار است نهم فوریه ۲۰۱۸ قرار است المپیک در کره جنوبی برگزار شود.

کره‌شمالی از طرحش جهت برگزاری رژه ارتش یک روز قبل از شروع بازی‌های المپیک زمستانی در کره‌جنوبی دفاع کرد.

همچنین بیانات اخیر چو میونگ-گیون، وزیر اتحادیه کره جنوبی مبنی بر اینکه رژه مذکور “به احتمال نیرومند تهدیدآمیز است”، تصویر العمل این روزنامه را برانگیخت. به نوشته این روزنامه، چنین انتقاداتی گشایش بازی های المپیک زمستانی را تیره می کند.

واژه های کلیدی: المپیک | برگزاری | روزنامه | روزنامه | کره جنوبی | کره شمالی | پیونگ یانگ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz