ابر فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج

ابر: فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج زندگی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + خانم معلم ناجی دختر 8 ساله از دام شیطان

پسر 27 ساله که با انگیزه آزار و اذیت دختر هشت ساله‌ای را ربوده بود، با تیزهوشی زن معلم در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند و بازداشت شد. در جریان تحقیقات معلوم شد مرد ش

عکس + خانم معلم ناجی دختر 8 ساله از دام شیطان

خانم معلم ناجی دختر 8 ساله از دام شیطان +عکس

عبارات مهم : شیطان

پسر 27 ساله که با انگیزه آزار و اذیت دختر هشت ساله ای را ربوده بود، با تیزهوشی زن معلم در اجرای نقشه اش ناکام ماند و بازداشت شد. در جریان تحقیقات معلوم شد مرد شیطان صفت کودک 9 ساله دیگری را هم پیش از این ربوده و مورد آزار و اذیت قرارداده هست.

به گزارش جام جم، اوایل روزهای هفته گذشته زنی با پلیس کرج تماس گرفت و از نجات دختر هشت ساله ربوده شده است ای در یکی از بوستان های محله گوهردشت کرج خبر داد. ماموران انتظامی با حضور در آنجا با زن جوانی روبه رو شدند که دست دختر هشت ساله گریان را به دست گرفته و در حال آرام کردن او بود. ماموران کودک و این زن را جهت ادامه تحقیقات به اداره پلیس آگاهی انتقال یافته کردند.

زن جوان که خودش را معلم معرفی می کرد به افسر تحقیق گفت: در حال عبور از خیابان بودم که دیدم مردی جوان همراه یک دختر هشت ساله از خودروی پرایدی پیاده شدند و چند لحظه بعد راننده از آنها دور شد. صورت مرد جوان پریشان بود و به زور دخترک را با خود این سو و آن سو می برد. دختر کوچولو گریه می کرد و رفتارش به گونه ای بود که انگار با آن مرد غریبه است و نمی خواهد با او همراه شود .

عکس + خانم معلم ناجی دختر 8 ساله از دام شیطان

وی افزود: با دیدن این صحنه و صورت رنگ پریده دختر هشت ساله احتمال دادم آنها نسبتی با هم ندارند. بنابراین به سمتشان رفتم و به واکنش‌ها مرد جوان اعتراض کردم. او در جوابم مدعی شد این کودک فرزند یکی از اقوامش است و هر طوری بخواهد با او واکنش‌ها می کند. در همین موقع دختر خردسال با گریه گفت؛ خاله، او مرا دزدیده کمکم کن.

خانم معلم ادامه داد: به سمت دختربچه رفتم و دست او را گرفتم که مرد کودک ربا با من درگیر شد. او به طرفم حمله کرد که عابران متوجه این درگیری شدند و به سمت ما آمدند و متهم فرار کرد.

پسر 27 ساله که با انگیزه آزار و اذیت دختر هشت ساله‌ای را ربوده بود، با تیزهوشی زن معلم در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند و بازداشت شد. در جریان تحقیقات معلوم شد مرد ش

ماموران به گفت وگو با کودک پرداختند که معلوم شد گفته های زن معلم صحت دارد و منزل کودک حوالی باغستان است و آدم ربا او را به محله گوهردشت آورده هست. با مشخص شدن ماجرای کودک ربایی، ماموران به کمک اهالی اطراف را جست وجو کردند و توانستند مرد کودک ربا را در یکی از محله های اطراف شناسایی کنند و او را پیش از این که فرصتی جهت فرار پیدا کند، بازداشت کردند. کودک خردسال نیز تحویل خانواده اش شد . با دستور قاضی مهدوی راد، بازپرس شعبه 21 دادسرای جنایی کرج، مرد کودک ربا جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار داده شد .

متهم در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: چند روز در حوالی محله باغستان پرسه می زدم تا جهت عملی کردن نقشه شیطانی ام کودکی را بدزدم. روز اتفاق دختر هشت ساله توجهم را به خودش جلب کردو تصمیم گرفتم نقشه دزدیدن او را اجرا کنم. او و منزل ارزش را زیر نظر گرفتم و متوجه شدم پدر او در منزل نیست و او و دیگر اعضای خانواده در منزل تنها هستند.

او هر از گاهی جهت خرید به مغازه محله ارزش می رفت. روز اتفاق دوباره به محله آنها رفتم و منزل ارزش را زیر نظر گرفتم. دختربچه از منزل بیرون آمد و دقایقی بعد با خرید دلستر به منزل بازگشت. زمانی که قصد داشت در منزل را ببندد وارد منزل شدم. دستم را روی دهان او گذاشتم که دلستر از دستش افتاد. کشان کشان او را بیرون بردم. زمانی که دوستانم با ماشین از راه رسیدند، کودک را داخل ماشین انداخته و فرار کردیم. آنها مرا حوالی بوستانی در گوهردشت پیاده کردند و رفتند و من، کودک را کشان کشان با خود می بردم. قصد آزار و اذیت او را داشتم که زنی متوجه ماجرا شد و با دخالت او ناکام ماندم.

عکس + خانم معلم ناجی دختر 8 ساله از دام شیطان

با توجه به این که احتمال می رفت مرد کودک ربا مرتکب جرایم مشابه دیگری شده است باشد، تحقیقات از وی ادامه پیدا کرد تا این که ماموران در جریان تحقیقات متوجه شدند تصویر این متهم با یک جوان کودک آزار که پیش از این از او شکایت شده است و پلیس در تعقیبش بوده مطابقت دارد. با مشخص شدن این عنوان روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. در این مرحله پسر 8 ساله همراه خانواده اش به پلیس آگاهی فراخوانده شدند که او در مواجهه حضوری با متهم، مرد شیطان صفت را آشنایی و متهم را از میان متهمان حاضر در بازداشتگاه پلیس آگاهی شناسایی کرد. متهم این پسر فرزند را در پارک مورد آزار قرار داده بود.

تحقیقات پلیس جنایی جهت رازگشایی از دیگر جرایم سیاه این متهم ادامه دارد.

پسر 27 ساله که با انگیزه آزار و اذیت دختر هشت ساله‌ای را ربوده بود، با تیزهوشی زن معلم در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند و بازداشت شد. در جریان تحقیقات معلوم شد مرد ش

واژه های کلیدی: شیطان | تحقیقات | خانواده | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz