ابر فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج

ابر: فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر غرورم اجازه می‌داد گریه می‌کردم/ خداداد! ناراحت نباش، مردم همین هستند ، قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شعار هواداران سپیدورد علیه خداداد عزیزی گفت: اگر غرورم اجازه می‌داد امروز گریه می‌کردم.

اگر غرورم اجازه می‌داد گریه می‌کردم/ خداداد! ناراحت نباش، مردم همین هستند ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: اگر غرورم اجازه می داد گریه می کردم/ خداداد! ناراحت نباش، مردم همین هستند

عبارات مهم : سپاهان

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شعار هواداران سپیدورد علیه خداداد عزیزی گفت: اگر غرورم اجازه می داد امروز گریه می کردم.

به گزارش تسنیم, امیر قلعه نویی بعد از برتری ۶ بر یک سپاهان برابر سپیدرود رشت در نشست خبری با اشاره به شعارهای تماشاگران رشتی علیه عزیزی گفت: جهت نخستین بار اگر غرورم اجازه می داد گریه می کردم جهت این فوتبالی که اسطوره هایی مثل خداداد باید این صحبت ها را گوش کنند و اینگونه فحش بخورد. آقای خداداد! من از شما عذر می خواهم، من ۲۰ سال با گل شما علاقه کردم.

اگر غرورم اجازه می‌داد گریه می‌کردم/ خداداد! ناراحت نباش، مردم همین هستند ، قلعه‌نویی

وی ادامه داد: به نظر شما خداداد و علی کریمی دوست ندارند در تیمی مانند سپاهان کار کنند؟ من تیم خودم را می گویم؛ آیا به نظر شما این افراد دوست ندارند در چنین تیم هایی کار کنند؟ خداداد عزیزی و علی کریمی نام های بزرگی هستند که فقط به علاقه مردم به این تیم ها می آیند. مگر سال گذشته سپیدرود سه هفته متوالی پشت هم شکست نخورد؟ من در این استادیوم ها خیلی فحش خورده ام. حتی زمانی که در استقلال هم بودم فحش شنیدم؛ جایی که جوانی ام را گذاشتم و قهرمانی ایران، قهرمانی آسیا و قهرمانی جام حذفی را تجربه کردم. الان هم می گویم خداداد! ناراحت نباش مردم همین هستند. بارها صبح به سود یک نفر شعار دادند و بعدازظهر علیه او.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: من امروز جهت خداداد عزیزی ناراحت شدم چون او با عشقش به سپیدرود آمده هست. هیچ وقت فکر نمی کردم مردم رشت چنین شعارهایی بدهند. کلاهمان را قاضی کنیم. این تیم را فقط ریشه آن نگه داشته هست. من از خداداد معذرت خواهی می کنم. دوست نداشتم امروز این الفاظ علیه او سر داده شود. همانطور که گفتم من فحش های زیادی شنیده ام ولی امروز به خاطر خداداد اگر غرورم اجازه می داد گریه می کردم. خدا لعنت کند کسانی که فرهنگ اینترنت را به این کشور آوردند. ما هر چه می کشیم از این فرهنگ هست. دیگر نمی خواهم در مورد فوتبال حرفی بزنم. درست است تیمم امروز گل زد ولی خدا شاهد است روح و روانم جای دیگری بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شعار هواداران سپیدورد علیه خداداد عزیزی گفت: اگر غرورم اجازه می‌داد امروز گریه می‌کردم.

قلعه نویی در تصویر العمل به پرسش خبرنگاری که از او پرسید سپیدرود تاکنون چنین نتیجه ای را در شهر رشت تجربه نکرده و با وجود کسب چنین نتیجه ای خداداد عزیزی به خود اجازه می دهد که به سمت هواداران برود و با آنها درگیر شود، گفت: مگر برزیل در جام جهانی ۲۰۱۴ هفت گل از آلمان نخورد؟ خواهش می کنم این فرهنگ ها را به خاطر نتیجه در مملکت ما باب نکنید. قبول دارم خداداد نباید رودرروی تماشاگران قرار می گرفت ولی هر انسانی آستانه تحملی دارد. مگر خود من در دوران مربیگری ام چنین نتایجی را تجربه نکرده ام؟ بارها ۴ گل و ۵ گل خورده ام. شما را به خدا قسم می دهم این حرف ها را نزنید و از فرهنگ غلط دفاع نکنید. کار غلط، غلط است.

وی در مورد اینکه زیاد بازیکنان سپیدرود سن بالایی دارند و تحرک آنها در زمین کم هست، گفت: مهدوی بازیکنی بوده که در وقت اوجش همه تیم های لیگ برتر او را می خواستند، خود من هم زمانی که در استقلال بودم این بازیکن را می خواستم. خداداد اسطوره فوتبال ما هست. من هم قبول دارم نباید به سمت تماشاگران می رفت ولی او انسان کوچکی نیست. خداداد، امیر قلعه نویی نیست. ما خاطره های زیادی در تیم ملی با او داریم. به نظرم خداداد ایثار کرده هدایت سپیدرود را بر عهده گرفته هست. این تیم تا ۱۰ روز پیش دو تکه بود و هر تکه در یک جا جهت خود تمرین می کرد. در تاریخ فوتبال چنین چیزی نداریم. با این اوضاع به نظر شما خداداد ایثار نکرده؟

سرمربی سپاهان گفت: به نظر شما قرار است تمام پولی که گفته اند به خداداد عزیزی می دهند، پرداخت می شود؟ من هم الان کلی از کلوب ها طلب دارم و مالیات آنها را هم خودم داده ام. خداداد هم دوست دارد مانند همه تیم ها بازیکن خوب بگیرد و تیمش به اردو برود. شما بروید به مسئولین استان گیر بدهید. گیلان و مازندران زیباترین استان های کشور هستند ولی زمین استادیوم آن چمن مصنوعی هست. من خواهش می کنم دیگر حرف نزنید. من دو ماه در انزلی کار کرده ام. اوضاع استادیوم های این شهر بسیار وحشتناک است و حتی مسئولان دو صندلی هم در ورزشگاه ها نگذاشته اند. کلاهتان را قاضی کنید. سپیدرود فقط هوادار دارد. هیچ چیز دیگری ندارد حتی تا دو هفته پیش هم مالکیت این کلوب مشخص نبود. چنین چیزی در فیفا بی سابقه است.

اگر غرورم اجازه می‌داد گریه می‌کردم/ خداداد! ناراحت نباش، مردم همین هستند ، قلعه‌نویی

واژه های کلیدی: سپاهان | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz