ابر فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج

ابر: فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست / کرانچار

سرمربی تیم سپاهان راجع به قرعه‌کشی جام‌جهانی و برنامه سرمربی تیم ملی جهت آماده‌سازی شاگردانش می‌گوید.

شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست / کرانچار

کرانچار: شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم سپاهان راجع به قرعه کشی جام جهانی و برنامه سرمربی تیم ملی جهت آماده سازی شاگردانش می گوید.

روایت عجیبی هست؛ حرف های زلاتکو کرانچار راجع به جام جهانی. او چند سال قبل شرایطی کاملا مشابه امروز با برانکو در قبال کی روش داشت و منتقد اردوها بود. الان هم اگرچه ملی پوش زیادی ندارد ولی ترجیحش دفاع از دوست و هموطنش برانکوست. کرانچار که سرمربی کرواسی در جام جهانی ۲۰۰۶ بوده طرح اردوی دو روز ریکاوری در هفته فقط بازیکنان را خسته می کند و عملی نیست. او می گوید تیم کشور عزیزمان ایران شانس افزایش دارد و نیازی نیست تا تیم ملی تمرینات بیشتری داشته باشد! این گفته کی روش که تیم جلوی بازیکنان بزرگ پرتغال و اسپانیا کم می آورد را رد می کند.

شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست / کرانچار

گروههای جام جهانی به خصوص گروه کشور عزیزمان ایران را چطور می بینید؟

به نظر من کشور عزیزمان ایران به همراه پرتغال و اسپانیا گروه مشکل نصیبش شده است و گروه کرواسی هم به همراه آرژانتین، نیجریه و ایسلند هم گروه مشکل هست، که در گروه آرژانتین قبل از کرواسی به جام جهانی رفت و کرواسی به پلی آف رفت. کرواسی با رقبای خیلی جدی مواجه است ولی از نظر کیفیتی که دارد از لحاظ تیمی و چه از لحاظ رتبه بندی من فکر می کنم در جام جهانی نسبت به دور قبل می تواند اثر بیشتری بگذارد. چون این نسل از فوتبالیست ها مستعدترند و بازیکن هایی هستند که در باشگاههای بزرگ بازی می کنند و جهت موفقیت های ملی میل دارند و فکر می کنم در جام جهانی باکیفیت تر و بهتر خواهند بود ولی تا جایی که به کشور عزیزمان ایران مربوط می شود، می تواند با پرتغال و اسپانیا شانه به شانه شود چون فوتبال غیرقابل آینده نگری است.

سرمربی تیم سپاهان راجع به قرعه‌کشی جام‌جهانی و برنامه سرمربی تیم ملی جهت آماده‌سازی شاگردانش می‌گوید.

چرا باور نداشته باشیم که با پشت سر گذاشتن روزهای خوش به دور دوم جام جهانی برویم. اگرچه حتی همین که دوبار پیاپی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی راه پیدا کرده خودش یک موفقیت بزرگ محسوب می شود ولی قطعا باید همه کارها را انجام داد و تلاش کرد شاید نتوانیم آنجا اسپانیا را شکست دهیم ولی این مساله دیگر به سرمربی محترم مربوط می شود.

شما از نسل تازه در کرواسی گفتید. به نظر می رسد کشور عزیزمان ایران هم به نسبت 4سال پیش همان حالت را دارد.

این شرایطی که بازیکن ها دارند که دوست دارند خودشان را اثبات کنند قطعا یک توصیه مثبت هست. فقط الان نیاز است که به عالی ترین شکل ممکن سرمربی تیم ملی این را بالانس کند و بتواند به همراه انگیزه قدرت آنها را همراه کند ولی زیاد بازیکن ها در سال های بالای فوتبالی خودشان قرار دارند. یعنی این تورنمنت که تمام شود شاید جهت دور بعد جام جهانی دیگر حضور نداشته باشند.

در این مدتی که کشور عزیزمان ایران بودید چندبار با سرمربی تیم ملی بر سر خواسته هایش راجع به آماده سازی تیم ملی به مسئله خوردید. کی روش می گوید الان جهت جام جهانی دو روز بعد از هر بازی بازیکن ها را می خواهد؛ اول از نگاه سرمربی تیم ملی پاسخ بدهید و بعد یک مربی باشگاهی.

شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست / کرانچار

این امکان ناپذیر است و من فکر می کنم این افکاری که ایشان دارد قابل اجرا نخواهد بود. چون بعد از مسابقه های لیگ بازیکن ها به ریکاوری نیاز دارند. اگر بخواهند از شهرستان ها به سمت پایتخت کشور عزیزمان ایران راه بیفتند، به عنوان نمونه از تبریز، یا اصفهان یا اهواز یا از شهر دیگری بیایند، فکر می کنم همه باشگاهها شرایط خوبی را جهت ریکاوری بازیکنان ارزش دارند. بازیکن هایی که اهل پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند و در اینجا اقامت دارند و بازی می کنند، به خاطر اینکه مسیری ندارند می توانند خودشان را برسانند ولی بازیکن های شهرستان ها نیاز به وقت طولانی جهت سفر کردن دارند. من هیچ فایده بزرگی در این زمینه نمی بینم.

سرمربی تیم ملی چه باید بکند؟ شما قبول دارید که این بازیکن ها 65-70 دقیقه زیاد نمی توانند در زمین بدوند؟

سرمربی تیم سپاهان راجع به قرعه‌کشی جام‌جهانی و برنامه سرمربی تیم ملی جهت آماده‌سازی شاگردانش می‌گوید.

از چه نظر چنین چیزی را می گویید؟

این چیزی است که کی روش گفته.

شانس کشور عزیزمان ایران جهت افزایش ازگروه بالاست / کرانچار

ایشان به حد کافی وقت دارد که بازیکن های خودش را جهت جام جهانی آماده کند. در وقت هایی که ایشان در تقویم ملی دارند و پیشاپیش تعیین شده، می بینیم که مدام لیگ دچار وقفه می شود، یعنی اینکه بازیکن ها مدام می روند که تحت نظر ایشان کار کنند. چرا؟ آیا آن بخش از قوای جسمانی افت می کند؟ چون فصل که تمام می شود بازیکن ها مسابقه های زیادی را پشت سر می گذارند. فقط مسئله کشور عزیزمان ایران نیست.

سایر تیم ها هم دچار چنین مساله ای هستند. تیم هایی که می خواهند سطح خودشان را در جام جهانی حفظ کنند قالب بازیکن هایشان از تیم های بزرگ می آیند. بازیکن هایی که اینجا بازی می کنند، در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی در سه جبهه کار می کنند بدیهی است که خسته می شوند ولی ایشان وقت به اندازه کافی دارند. لیگ هفتم اردیبهشت خاتمه پیدا می کند در حالی که جام جهانی در ماه ژوئن شروع می شود یعنی ایشان به اندازه کافی وقت خواهد داشت که کاملا بازیکن ها را سر پا بیاورد، طراوت بدهد. چون می داند که مسابقه های تورنمنتی علی رغم مسابقه های لیگی، تفاوت بزرگی دارند.

ایشان به همراه کادرفنی اینجا باید دنبال امکانات باشد که چگونه بازیکن ها را آماده کند که در فرم خوبی باشد و دقیقا در جام جهانی در پیک فرمشان باشند.

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: ایران | همراه | سرمربی | بازیکن | کرواسی | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz