ابر فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج

ابر: فاصله گرفتن تفاوت سنی فاصله سن ازدواج زندگی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه فردا آخرین مهلت گزینش رشته کنکور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت تمدید شده است گزینش رشته داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ فردا دوشنبه ۲۴ مرداد آخر می‌یابد، گفت: بیش از ۱۶۰ هزار

فردا آخرین مهلت گزینش رشته کنکور

فردا آخرین مهلت گزینش رشته کنکور

عبارات مهم : آخرین

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت تمدید شده است گزینش رشته داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ فردا دوشنبه ۲۴ مرداد آخر می یابد، گفت: بیش از ۱۶۰ هزار نفر در دوره های روزانه و شبانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امسال پذیرفته می شوند.

حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده است به منظور فراهم آوردن تسهیلات مورد نیاز جهت آن دسته از داوطلبان مجاز به گزینش رشته در کنکور سراسری ۹۷، مهلت گزینش رشته تا ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۲۲ مرداد ماه جاری تمدید شد و با توجه به اصلاحات تازه و اعلام ظرفیت های تازه از سوی بعضی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که اطلاعیه آن عصر روز گذشته بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد، داوطلبان در این مهلت باقی مانده نسبت به گزینش حداکثر ۱۵۰ کد رشته تازه اقدام کنند.

به گفته وی، داوطلبان بر اساس مندرجات کارنامه و رتبه و نمره نهایی زیرگروه ارائه شده است در کارنامه، گزینش رشته کنند. همچنین داوطلبان جهت آگاهی از شانس قبولی خود در دانشگاه مورد نظر می توانند از سامانه گزینش رشته مجازی که در سایت شرکت سنجش فعال هست، استفاده کنند.

فردا آخرین مهلت گزینش رشته کنکور

دکتر توکلی از اعلام ظرفیت های تازه در اصلاحیه دفترچه راهنمای گزینش رشته کنکور خبر داد و گفت: داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده، ولی غایب بودند و همچنین کسانی که در این آزمون شرکت نکردند نیز می توانند تا ۲۴ مرداد با مراجعه به سایت شرکت سنجش نسبت به گزینش رشته در رشته های بدون آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتیجه های نهایی کنکور ۹۷ نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود، خاطرنشان کرد: به طور کلی، ۷۶۳ هزار و ۴۹۹ نفر در آزمون امسال پذیرفته خواهند شد که این آمار در مقایسه با سال گذشته ۱۹ هزار و ۴۹۹ نفر زیاد کردن یافته است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت تمدید شده است گزینش رشته داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ فردا دوشنبه ۲۴ مرداد آخر می‌یابد، گفت: بیش از ۱۶۰ هزار

واژه های کلیدی: آخرین | آموزش | دانشگاه | داوطلبان | کنکور سراسری | داوطلبان کنکور سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz